OBJEDNÁVKA PARTNERSKÉ HRY V52

Otevřete dveře šťastnému vztahu 🗝

 • ANO
  Objednávám si partnerskou hru V52 v níže zvolené variantě včetně 3 bonusů zdarma.
 • ANO
  Vím, že pokud si objednám hru v elektronickém formátu PDF, obdržím ji na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky. Materiály si následně vytisknu, nastříhám a zkompletuju dle přiloženého návodu.
 • ANO
  Vím, že pokud si objednám hru v tištěné verzi, dorazí mi do 14 pracovních dní jako balík do ruky. K objednávce je potřeba zaplatit doručení ve výši 129 Kč.
 • ANO
  Pečlivě jsem překontroloval/a všechny údaje zadané v objednávce, hlavně e-mailovou adresu a poštovní adresu, na kterou chci hru zaslat.

Tohle není jenom hra, je to koření vztahu.

S partnerem milujeme hry. Doma už jich máme fakt spousty. Ale tato mě zaujala a chtěla jsem ji darovat na Vánoce. Nakonec jsem s tím ani do Vánoc nevydržela a hned, jak jsem ji vyrobila, tak jsme začali hrát. Ty nápady na kartičkách jsou skvělé. Vlastně celá ta hra je skvělý nápad. A k tomu je i lehce k vyrobení a výroba nestojí skoro nic. Takže rozhodně doporučuji všem párům, kteří si tak rádi hrají jako my.
Naďa Tumpachová
Hra naprosto předčila naše očekávání. Její rozmanitost rozproudí každý vztah. Nejvíce nás zaujalo to, že je koncipována na celý rok. S tím jsme se nikdy nesetkali, a tím je unikátní. Hra je vhodná pro každý pár, ať už spolu randíte pár týdnů nebo to společně táhnete několik let.
Andrea Polanská

Potřebujete pomoc?

Pošlete mi RYCHLÝ DOTAZ,

nebo mi napište na info@monarej.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.