Jsem věčná matka amatérka. A i když mateřství není vždy procházka růžovou zahradou, je to ta nejkrásnější cesta, po které jdu. 

Jsem také kreativní žena, která popouští uzdu své fantazii a vytváří zábavné tiskoviny pro děti i dospělé.

Ujíždím si na kvalitní kávě a detailech, které se odráží v mé práci. Miluju svou rodinu, moravský folklor a víno.

CO DĚLÁM?

Jsem autorkou jedinečných celoročních her V52 pro dětidospělé, díky kterým zažijete nepoznané, podniknete nečekané a společně se pobavíte i u zcela obyčejných činností.

Od roku 2016 pro vás tvořím oblíbené noviny na svatby a narozeninové oslavy, které rozšiřuji o další originální a samozřejmě vtipné tiskoviny. Tento "výjimečný kus papíru" bude tím posledním a nezapomenutelným dílkem, který skvěle zapadne do svatebního programu.

SPLNILA JSEM SI SVŮJ SEN

Díky svému odhodlání a píli dnes žiju život, o kterém jsem dříve jen snila. Má pracovně-tvůrčí činnost dotváří můj život k dokonalosti.

  • - Mohu pracovat, kdy chci a odkudkoliv chci.
    - Mohu se naplno věnovat své rodině a tomu, co mě baví.
    - Žiju život s nadhledem, humorem, zodpovědností a snahou dělat všechno, čemu se věnuji, co nejlépe.

DŘÍVE TO TAK NEBYLO

Ne vždycky jsem však byla se svým profesním životem tak spokojená, jako je tomu nyní. Kdybyste se mě zeptali ještě před pár lety, asi bych vám svou práci nelíčila tak růžově jako dnes.

"Odjakživa jsem chtěla být úspěšnou ženou."

Moje ambice na vysoké škole byly velké. Mým cílem bylo vystudovat dvě vysoké školy s různým zaměřením, poté navázat na doktorské studium a zajistit si tak úspěšnou kariéru. To byl tehdy dle mého názoru klíč k úspěchu.

Začátky byly slibné a vše šlo podle plánů, nakonec jsem však byla ráda za dokončení jedné školy a ihned po státnicích jsem se chytla zajímavé pracovní nabídky, čímž jsem odstartovala novou etapu svého života, během které jsem prošla dvěma zaměstnáními i pokusem o podnikání.

PROZŘENÍ

Během těch několika let jsem si uvědomila, že nechci trávit svůj život dlouhým sezením u počítače, být v práci více než osm hodin denně, vracet se domů ve večerních hodinách a setkávat se s nepříjemnými lidmi, kteří ze mě vysávají energii.

Chci mít více času na sebe a svou rodinu. Nechci dělat něco, s čím vnitřně zcela nesouhlasím. Nechci pracovat pod tlakem a ve stresu, protože to dnešní doba vyžaduje. Zdraví mám jen jedno.

VLASTNÍ CESTA

Asi bych v tomto pracovním tempu fungovala ještě dnes, kdybych neotěhotněla a nešla na mateřskou, což bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat. Dostala jsem nový impulz a po několika měsících na rodičovské „dovolené“, které byly opravdu hodně divoké, jsem se mohla začít věnovat i dalším věcem, které mě baví a dnes už i živí.

"Žádné své předchozí volby rozhodně nelituji."

Každá pracovní zastávka mi dala spoustu zkušeností, užitečných dovedností a především několik úžasných přátel, které bych jinak asi nepoznala. A také jsem díky tomu dospěla k závěru, že chci jít svou vlastní cestou.

Kartičky si stáhlo již 0 lidí

Stáhněte si ZDARMA konverzační kartičky >>

POD LAMPOU 🪄

a zažehněte novou jiskru ve vašem vztahu!

Potkejme se na sítích

Kartičky si stáhlo již 0 lidí

Stáhněte si ZDARMA konverzační kartičky >>

POD LAMPOU 🪄

a zažehněte novou jiskru ve vašem vztahu!

Potkejme se na sítích